Video Receta Gatimi nga Arti Gatimit

Kjo temë do të përmbledhi të gjitha [Video Recetat nga ArtiGatimit][1]!

Video Receta per Trilece

Video Receta per Krem çokollate

Video Receta per Tiramisu me Luleshtrydhe


[1]: http://www.youtube.com/user/ArtPlus01

1 Like

Ketu kemi disa Video Receta Gatimi per pjata te para:

Kunguj të mbushur me oriz dhe djathë

Supe me Kunguj

1 Like

Ketu disa video receta gatimi per pjata kryesore

Peshk ne furre me patate

Kofsha pule me kerpudha

Video Receta per Pandispanje

Lexo Receten Pandispanje

Video Receta per Shendetlie

Ballakume Elbansani - Receta Gatimi

Biskota me Mjalte - Embelsira

Receta e plote:

Sheqerpare - Receta Gatimi

Receta e plote e sheqerpareve

Tris per te bere Lazanje

Receta e plote per Lazanja

Video Receta

Se shpejti edhe recetat perkatese:

VIDEO RECETA: Kek me Karrota

Nje nga pjatat e preferuara:

VIDEO RECETA: Pule e mbushur

Recete e re, Kek me Karrota!

Perberesit dhe me gjate mund te lexoni ketu:

KEK ME RECEL PORTOKALLI

RECETA E PLOTE:

Video receta per Krepa

Video e Re!

Pule e mbushur me fasule dhe sallam pikant!

Burani spinaq, një recete e thjeshte tradicionale shqiptare.

Receta e plote

Video e RE :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts: gatimi nga ArtiGatimit!

Petulla Amerikane me boronica

Ja dhe një recete tjetër me video qe me pëlqen :yum::yum: jashtë mase:

BYREK ME SPINAQ i përgatitur në formë ROLE - Kuzhina Shqiptare

Video per Krem Karamel ne Shqip
:custard: :custard: