Video Receta Gatimi nga Arti Gatimit

Receta per petulla te shpejta! :heart_eyes:

Kuzhina Shqiptare

Qumeshtor

Nje recete e thjeshte per tu pergatitur.

Nje nga te preferuarat e momentit

Nje recete tjeter Fantastike :croissant:

Samuna te mbushura!

Molle te skuqura ne formen e petullave

Petulla me Banane, shume te shijshme

Pothuajse shkrihen ne gojë!

Si te gatuajme buken ne shtepi me video

Kjo pergatitje e bukes ne shtepi eshte shume e thjeshte. Ndiqni hapat e video recetes per me te gabuar.

Ju befe mire

Video Receta Pule me Patate

Si të përgatisim Bruschetta

SPINAQ DHE RICOTTA!

Ju keshilloj ta provonit kete pjate!

Rizoto me karkaleca dhe kungull ne formë kremi… :drooling_face: :drooling_face:

Video recetat e radhes jane:

Reçel kumbulle ne tave:

Tavë me oris dhe bibë:

Ju befte mire!