Falas Libri me Receta Gatimi nga MasterChef

ArtiGatimit.com ka hapur një konkurs ku fituesi do të marri si dhuratë Librin e MasterChef Albania. Mund të aplikoni të gjithë dhe e vetmja gjë që duhet të bëni, është Like & Share faqen ku është publikuar konkursi, e gjeni ne fund të këtij postimi.

Ju kujtoj se ArtiGatimit nuk ka asnjë partneritet me organizatorët e programit si dhe të gjitha logot dhe markat janë pronë e shoqërive përkatëse.

##Apliko tani për konkursin…##

Mos harroni të lexoni rregullat e konkursit dhe të kryeni të gjitha hapat e kërkuara nga rregullorja.

Pjesëmarrje të mbarë!

A eshte ende i hapur ky konkurs ?
Nqs jo , ku mund ta blej kte liber ?

Jo, ka qene edizioni i pare! Nuk e di nese eshte akoma ne shitje!