Recetë e shpejt me petë sfoliat dhe spinaq - Foto hap pas hapi

Recetë me petë sfoliat dhe spinaq!

Per kete recete gatimi duhen keto perberes:

  • 1 petë sfoliat, receta ne faqen tone ose të gatshme
  • 2 kokrra vezë
  • 200 gr spinaq i zier
  • vaj ulliri
  • spec djegës
  • kripë
  • piper

Receta per brumin sfoglia:

Pjekja ne furre 15 minuta: