Tema Përgjigjet Aktiviteti
Kuzhina Shqiptare - Receta Gatimi 5 Maj 3, 2015
ArtiGatimit ne Instagram 1 Maj 1, 2015
Tortë më çokollatë pa gjalpë dhe pa vezë 1 Nëntor 19, 2014
Receta gatimi të reja nga Arti Gatimit 4 Shkurt 9, 2015
Bistek Fiorentina e përkryer - Bistecca alla fiorentina 1 Janar 31, 2015
Embelsire Cheesecake me Portokalle 1 Janar 17, 2015
Receta për Festat e Fundvitit 3 Dhjetor 26, 2014
Biskota të shpejta me Nutella 1 Nëntor 19, 2014
Role viçi me fistik 1 Nëntor 19, 2014
Receta Gatimi per Halloween 3 Nëntor 9, 2014
Receta të shpejta me pete sfoliat 6 Shtator 20, 2014
Si të njohim peshkun e freskët 3 Shtator 18, 2014
Krostini Italian me proshutë dhe djathë 1 Shtator 18, 2014
Pjatat më të shtrenjta në botë 1 Gusht 4, 2014
Pizza me Wurstel dhe Ullinj 2 Gusht 3, 2014
Kush mendoni se do të eliminohet këtë të shtunë në MasterChef? 3 Prill 12, 2014
Qofte turke 1 Prill 6, 2014
Bombolone me Krem 1 Prill 6, 2014
Chef 15 vjeç në faqen e parë të Revistës New York Times 1 Prill 6, 2014
Panda Cake për fëmijë 1 Prill 6, 2014
Mirë se vini në ArtiGatimit.com FORUM! 2 Prill 3, 2014
Video të MasterChef Albania 4 Prill 2, 2014
Konkurrentët dhe Informacione mbi MasterChef Albania 3 Prill 2, 2014
Recetat e mia në MasterChef Albania 4 Prill 2, 2014
Faleminderit nga Zemra! ♥ 1 Prill 2, 2014
Përshëndetje dhe me të mira! 1 Prill 1, 2014